O mnie

Beata Kamińska-Suchanek

Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na kierunku psychologia, specjalność: psychologia zdrowia i kliniczna (2009). Jestem certyfikowaną trenerką (2018) i superwizorką (2021) mindfulness dla dzieci i młodzieży w Metodzie Eline Snel (akredytacja: Academy for Mindful Teaching w Holandii) oraz nauczycielką mindfulness dla dorosłych w trakcie certyfikacji.

Doświadczenie zdobywałam pracując z dziećmi, młodzieżą, rodzicami oraz nauczycielami m.in. w ośrodku szkolno-wychowawczym dla dzieci słabowidzących i niewidomych, szkołach podstawowych, stowarzyszeniach oraz fundacjach.

W 2014 odbyłam swój pierwszy 8-tygodniowy kurs Mindfulness i od tego czasu praktykuję formalnie i nieformalnie uważność na co dzień oraz poprzez uczestnictwo w kursach (m.in. MBSR, MBLC, CBLC), odosobnieniach medytacyjnych, szkoleniach, konferencjach w Polsce i zagranicą. Jednocześnie nieustannie pogłębiam wiedzę psychologiczną oraz terapeutyczną. Pracuję pod superwizją Eline Snel oraz Marka Hansena.

Prowadzę kursy mindfulness dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w placówkach specjalistycznych, przedszkolach, szkołach oraz w praktyce prywatnej. Łączę wiedzę psychologiczną z praktyką uważności w pracy z dziećmi oraz ich rodzicami.

W Academy for Mindful Teaching (AMT) odpowiadam za kwalifikacje wstępne oraz superwizuje uczestników (przyszłych trenerów) kursów nauczycielskich Metody Eline Snel, które od sierpnia 2020 roku odbywają się w Warszawie 💚.

Współorganizuję konferencję o uważności dla dzieci, młodzieży i dorosłych „uWAŻNI RODZICE – uWAŻNE DZIECI” oraz „Festiwal uważności”.

baeta-kaminska-suchanek-trenerka-mindfulness-dla-dzieci-warszawa
Beata-Kamińska-Suchanek-2020-trenerka-superwizorka-mindfulness-dla-dzieci
Beata Kamińska-Suchanek-certyfikat-mindfulness-dla-dzieci-Warszawa

Najważniejsze kursy i szkolenia
mindfulness, compassion, psychologia, pedagogika

Nie odnaleziono wydarzeń!

Napisz!

Jeśli chciał(a)byś się dowiedzieć więcej o naszej ofercie lub nawiązać współpracę – napisz lub zadzwoń do nas. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe dziś lub w kolejnym dniu roboczym (podczas zajęć oraz spotkań indywidualnych nie odbieramy telefonów oraz nie odpisujemy na maile).